close
تبلیغات در اینترنت
یه آپ کوتاه...

یه آپ کوتاه...

سلام خوبید؟

به قول یه بنده  خدایی: هی وای من( والا معانی مختلفی داره)، کلا حرفی از دانشگاه، مدرسه و غیره نمی زنیم. همه در جایگاه فرد مطلع هستند، در هر حال تبریک و تسلیت. راستی روز دختر هم مبارک(هدیه اینا نداریم براتون، به اندازه کافی هدیه می گیرید). بریم سر اوضاع خودم که کلا این چند وقته نابود شدم. یعنی هیچی از سینا نمونده، اوضاع واقعا بهم ریخته بود(اینجا همه چیز درهمه(درست گفتم؟!!))، حتی برنامه ریزی های متهورانه هم پاسخگوی اوضاع بنده نبود، برای همین هم مدتی که کلا آپ نداشتم و واقعا اگرم اومد حسی برای آپ نداشتم. الانم واقعا حسش  نیست، اما مثل بعضی ها خوبه هر از گاهی نوشت و اون رو داخل وبلاگ قرار داد تا ملت آگاه باشند که آقا ما هستیم. در هر صورت آقا ما هستیم، همین گوشه کنارا اما مثل ویرایشگر و جدیدا مترجمان وبلاگ نامرئی هستیم. آسته میایم و میریم. خیلی خوبه ها، خواننده ها هم که خیلی حرفه ای این کار رو می کن(خیلی حال میده)...

در هر صورت اومدیم یک اعلام وجودی کنیم و بریم، راستی کسانی که کتاب های انگلیسی رو دنیال می کنند جلد دوم مجموعه چرخه کلاغ منتشر شده، ولی چون تازه هست هنوز فرمت های رایجش نیومده اما کسانی که کنیدل دارن می تونم با فرمت3 azw کتاب رو براشون قرار بدم. Cd رو من گم کردم، اگر کسی داره نرم افزار تبدیل فرمت هاش رو برام بذاره یا اگر کسی نرم افزار امتحان شده ای داره برای تبدیل این فرمت بهم بده. حسی برای جستجو تو اینترنت نیست.

راستی در مورد سفیر کبیر یه نظر سنجی همین جا و داخل انجمن داریم: داستان از زبان آلفرد باشه یا نه؟؟؟

چون این کتاب رو برای بچه ها نوشتم و همه چیزش هم به خاطر بچه ها پیش رفته، می تونید انتخاب کنید. نظر دادید که هیچ ندادید هم خودم انتخاب می کنم. در مورد کتاب دیگه هم که مهرنوش زحمت کشید و گفت که 50 صفحه بهش دادم اما این متن خامه و تا نهایی بشه راه درازی در پیش داره پس بحثی در موردش نیست. در ادامه مطلب هم یه کتاب می تونید دانلود کنید که فانتزی ایرانی هست و داخل فایل هام پیدا کردم. نزدیک هزار صفحه هست.

من دیگه برم...روز خوش

بای

 

 

پاریس تورس لینک جدید[ شنبه 16 شهريور 1392 ] [ 20:16 ] [ سینا ]

[ نظرات () ]