close
تبلیغات در اینترنت
خبر رسانی

خبر رسانی

 

سلام بر همه ی دوستان

 

اول از همه قصد دارم به خاطر تاخیر هایی که اخیرا در روند دادن فصول داستان پیش اومده بود از همه عذر خواهی کنم.

بر خلاف اون چیزی که احتمالا همتون با دیدن این پست انتظار داشتید قرار نیست امروز فصلی داشته باشیم، و راستش تا مدتی بعد از این هم فصلی نخواهیم داشت. مشکلی برام پیش اومده که به خاطر اون مجبورم برای مدتی از نوشتن فاصله بگیرم. البته محض اطلاع کسانی که ممکنه براشون مهم باشه اتفاقی که افتاده خیلی بد نیست و صرفا موجب چند تغییر شده. بنابراین من حالم خوبه.

اما در این بین یه چیزی خیلی خیلی مهمه دوستان: «من نمی رم که دیگه نیام». امیدارم که درک کنید بعضی وقتا نیازه که آدم یه استراحت نه چندان طولانی داشته باشه. فقط یه چیز می تونم بگم، حالا بیشتر از هر وقتی می تونم سینا جان رو درک کنم.

مسئله ی دیگه در مورد مدت این مرخصیه. ممکنه دو هفته باشه، و یا (اگه همه چیز خیلی خیلی بد پیش بره که امیدارم این طور نشه) ممکنه تا آخر تابستون هم طول بکشه. اما باز هم می گم، این داستان ادامه پیدا می کنه و همین حالا هم چند فصل آیندش آمادست. فقط نویسندش کمی به استراحت نیاز داره!!

دوستان گلم که همتون رو خیلی دوست دارم، به خدا می سپارمتون. و یه چیز دیگه... اگه می تونید بعد از نمازهاتون یادی هم از ما بکنید.

فعلا خداحافظ. دفعه ی بعد (که امیداوارم همین دو هفته ی بعد باشه) با فصل 28 به همراه یه یادآوری از فصول قبلی برمی گردم.

پ.ن: مهرنوش جان تولدت رو از اعماق قلبم بهت تبریک می گم و خیلی خیلی متاسفم که این تبریک این همه به تاخیر افتاد.[ یکشنبه 03 شهريور 1392 ] [ 21:4 ] [ janey ]

[ نظرات () ]