close
تبلیغات در اینترنت
سه گانه سرزمین موهبت یافتگان (پروژه فراسوی ذهن)

سه گانه سرزمین موهبت یافتگان (پروژه فراسوی ذهن)

سرزمین موهبت یافتگان

جلد اول: موهبت یافتگان

 

نویسنده : کریستین کاشور

 

در دنیایی که افراد با قدرتی فوق العاده به نام موهبت متولد می شوند و مورد ترس و استثمار قرار می گیرند، کاتسا دارای قدرتی بود که حتی خودش هم از آن نفرت داشت. موهبت کشتن. از او که تحت فرمان عمویش راندا، شاه میدلونز، زندگی می کرد، انتظار می رفت تا کارهای کثیف وی را انجام دهد و هر کس که مورد خوشایند شاه نبود، تنبیه و شکنجه کند. وقتی او برای اولین بار پرنس پو را که موهبت مهارتهای جنگی را در اختیار داشت، ملاقات کرد، هیچ نظری نداشت که قرار است زندگی اش چگونه متحول شود. او هرگز انتظار نداشت که به دوست پو بدل شود. هرگز انتظار نداشت که حقیقت جدیدی را در خصوص موهبت خودش یا درباره راز پنهانی که مدتهای طولانی مخفی مانده بود...و می توانست تمام هفت پادشاهی را تنها با قدرت کلمات ویران سازد- کشف کند دریابد.

بخشی از کتاب:چه چشم هایی،‌ کاتسا تا به حال چنین چشمهایی ندیده بود؛ یکی نقره ای و دیگری طلایی رنگ. آنها درآن صورت آفتاب سوخته، نامتوازن و غیر عادی اش می درخشیدند. کاتسا متعجب شده بود که چطور آنها را در تاریکی اولین ملاقاتشان ندرخشیده بودند. چشمهایش به مانند چشم های انسان نبودند.سپس ان مرد ابروهایش را بالا برد و دهانش حالت پوزخند زدن به خود گرفت. به سختی سری برای کاتسا تکان داد و این کار کاتسا را از طلسمش رها کرد. با خود فکر کرد: از خود راضی. از خود راضی و گستاخ، تمام آن چیزی بود که کاتسا می توانست به او نسبت دهد. هر بازی ای که در حال انجامش بود، اگر انتظار داشت که کاتسا هم به او ملحق شود، پس ناامید خواهد شد.

جوایز ادبی:جایزه ادبیات فانتزی میتوپوئیک برای ادبیات کودکان (2009)، جایزه ی بهترین کتاب مجله ی کتابخانه ای مدرسه برای سال 2008، نامزد جایزه ی سیبیلز برای بخش ادبیات علمی تخیلی و فانتزی نوجوانان (2008)، نامزد جایزه ی ویلیام سی موریس یا دیبوت (2009)، نامزد جایزه ی کتاب جوانان جزیره ی روود (2011) فهرست کتابهای گروه سنی دبیرستان تایاشاس (2010)، جایزه ده کتاب برتر نوجوانان آلا (2009)، نامزد جایزه ی کتاب نوجوانان میلواکی کانتی (2010)، نامزد مدال ساکورا برای کتاب گروه سنی دبیرستان (2010)، نامزد کتاب نوجوانان فلوریدا (2010)، نامزد جایزه ی کتاب گروه سنی دبیرستان لووا (2011)، نامزد جایزه ی آبراهام لینکولن (2011)، همچنین در سایت های کتاب خانه از نظر خوانندگان این کتاب جزو محبوب ترین ها و در نظرسنجی ها مختلف بین رتبه یک تا سه هر بخش را به خود اختصاص داده است.

مترجم این متن فاطمه هستش، قرار این کتاب توسط یکی از دوستان برای وبلاگ فراسوی ذهنترجمه شود. هیچ زمانی هم برای قرار گیری این کتاب اعلام نمی شود، منتهی فعلا اعلام کردیم که وبلاگ و وبسایتی این مجموعه رو بر نداره.

انشالله مشکلی بر سر راه مترجم پیش نیاید. در مورد کتاب انگلیسی هم فعلا این کتاب رو قرار نمی دیدم. تا بعد ببینیم چی پیش میاد. زمان قرار گیری این کتاب هم مشخص نیست. تنها جهت اطلاع رسانی بود این پست.[ یکشنبه 06 مرداد 1392 ] [ 23:40 ] [ سینا ]

[ نظرات () ]